Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok a böngészőkkel...

Miért nem tudok a böngészőkkel letölteni? Miért nem töltődnek be a videók?

Figyelt kérdés
Minden weboldal bejön tökéletesen és gyorsan,de ha szeretnék letölteni valamit az már nem megy,a youtube videók betöltése is leáll 1 - 2 százalék körül, viszont ha torrenttel töltök az gond nélkül működik. Sem WiFi-vel sem kábellel nem működik a letöltés, sőt még a telefonomon sem ha az itthoni WiFi-re vagyok csatlakozva, viszont a mobil nettel tudok tölteni és ha a mobilon osztom meg a netet,hogy a laptop használja, akkor úgy működik. Újra tettem a Windows-t, tettem hetest, tízest és semmi. Kikötöttem a router-t hogy egyenesen kábelen kapja a netet a laptop, de akkor sem ment. Felhívtam a szolgáltatót, ő sem tudott semmit tanácsolni. Szerintem a hálózatban lehet a hiba... de mi? Ja és Xbox-on is elindul a Youtube ugyanazon a hálózaton, viszont laptopon telefonon meg nem ...

2017. febr. 9. 00:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!