Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » TP-link TL-WR720N típusú...

TP-link TL-WR720N típusú routerrel kapcsolatban tudnátok segíteni miért dobál le Wifin keresztül?

Figyelt kérdés
az hóbortja manapság, hogy fel csatlakozik, aztán 5-10 percen belül ledobja a laptopomat. Elvittem már a laptopot, egy szakihoz nézze meg nem e a laptoppal van valami. Megcsinálta a frissítéseket rajta, és minden működött nála, vagy több oldalt is egyszerre megnyitott és nem dobálta le neki a wifi.. De amint hazahoztam minden ugyanúgy folytatódott. Ezért gondolom azt, hogy a router a hibás. Wifi jel mellett mindig egy kis sárga felkiáltójel jelenik meg, ha ledob... vagy már abból is tudom, hogy ledobott mikor már igen lassan tölti be az oldalt.. Telefonon a wifi jel kiválóan működik... azóta van ez a problémám mióta WIN10-re frissítettem a laptopot...

2017. febr. 9. 12:03
 1/2 Derwer ***** válasza:

Ha WIN10 frissítés óta van akkor driver probléma lesz.

A routeren csinálhatsz egy firmware frissítést azért. illetve amúgy is lecserélheted a routert esetleg, lehet akkor is megszűnik a probléma.

2017. febr. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Derwer ***** válasza:

Firmware upgrade menete:


1; Elmész a gyártó honlapjára, support rész és ott kikeresed a routeredet. Ha ez megvan letöltöd a listából a legújabb firmwaret.

2; Kicsomagolod a letöltött firmwaret.

3; A router kezelőfelületére belépve keresel egy firmware upgrade opciót. Ide beadod a letöltött és kicsomagolt állományt.

4; A router elérhetetlen lesz ideiglenesen, de pár perc és kész.

2017. febr. 10. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!