Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki megtudná mondani, hogy...

Valaki megtudná mondani, hogy mi baja van a youtube-nak?

Figyelt kérdés

Bejön a youtube kezdőoldal, beírom a videó/zene címét, amit szeretnék lejátszani. Bejön a videó, de nem indul el. Csak a fekete kocka van ott. Betölti a hozzászólásokat is, meg a következő videókat is, de nem indul el, még akkor sem, ha frissítem a lapot. Mi lehet ez?

Google Chrome sem indítja el, próbáltam Mozillával is de az sem. Mi lehet a probléma? Regisztrálva vagyok, be vagyok jelentkezve de semmi nem változik.

A hasznos válaszokat előre is köszönöm!



2017. febr. 12. 12:09
 1/5 anonim válasza:
erre én is kíváncsi vagyok, ugyanezt csinálja és nagyon dühít. szolgáltatód?
2017. febr. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Olvasgass utána, másnak is ezt csinálja. Ez nem böngésző, és ne mis szolgáltató hiba.


Ha kijelentkezel gmail-ből, akkor elindulnak a videók, szóval ez központi gmail hiba lesz.

2017. febr. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mármint internet szolgáltatom?! Uhh azt hiszem invitel, de lehet, hogy Digi, nem tudom, nekem nem volt még feladatom, hogy ezen gondolkozzam. Írtam már a youtube-nak is, de szerintem leszarják a magyarok baját. Nekik a a lényeg, hogy a drágalátos USA-ban minden frappáns legyen, itt nem zavar senkit. :)
2017. febr. 13. 10:32
 4/5 anonim válasza:
kérdező, igen az internetszolgáltatót kérdeztem, mert én ugyan telekomos vagyok, de aztán rájöttem hogy nem az ő hibájuk mert minden mást behoz. VISZONT hála a jó Istennek, már működik amit eddig nem játszott le :)
2017. febr. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És ilyenkor miért nem küld a youtube egy email, hogy ,,hé te marha ha videókat akarsz nézni, ahhoz sokat kell szenvedned!!"
2017. febr. 14. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!