Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmail.com-on vagyok regisztrál...

Gmail.com-on vagyok regisztrálva. Otthoni számítógépemen megnyitáskor mindig feleségem e-mail oldala jön be, és én nem tudok a saját üzeneteimhez hozzájutni. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Próbáltam újra regisztrálni és egy újabb fiókot nyitni, de a gép nem engedi meg. Más gépen simán bejön.

2017. febr. 13. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
kilépsz, belépsz
2017. febr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jobb felső sarokban a név kezdőbetűjét/fényképet tartalmazó kis ikonra kattintasz, majd a megjelenő menüben a kilépés gombra. Utána be tudsz jelentkezni a saját fiókoddal.
2017. febr. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Chrome-ban létre lehet hozni felhasználókat, az ablak jobb felső sarkában az ablak kezelő gombok mellet.

Ha itt mind a ketten csináltok egy felhasználót csak itt kell átjelentkeznetek, ahhoz hogy a saját fiókjaidba legyé belépve, a saját könyvjelzőidet kapd.

Ezekhez külön ikont is lehet csinálni a tálcára.

2017. febr. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kattints a feleséged ikonképére a jobb felső sarokban és itt- Fiók hozzáadása. Itt bejelentkezel a saját fiókoddal.
2017. febr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!