Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » PayPal-al tudok fizetni...

PayPal-al tudok fizetni interneten keresztül anélkül, hogy megadnám a bankkártya adataimat?

Figyelt kérdés
Szeretnék interneten keresztül vásárolni, de attól félek, hogy bankkártya adatol nélkül nem engedi, hogy vásároljak. Bankszámla hozzá van csatolva szóval pénzt tudok rakni a számlára, csak az a kérdésem, hogy bankkártya adatok nélkül tudok vásarolni az interneten?

2017. febr. 14. 22:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez ugy tortenik, hogy regisztralsz ami tokre ingyenes. Ezutan meg kell adnod a bankkartya adataiadt. pl Teljes nev, szamla szam, mikor volt csinalva - mikor jar le, es van egy biztonsagi kod a kartya hatlapjan ha jol tudom akkor cv ? Nah mind ezeket kell meg adni.
2017. febr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha van a paypal számládon pénz (utaltál rá, kaptál, stb.) akkor bármilyen paypal vásárlásnál felhasználhatod.
2017. febr. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
#2 Aha..szoval o igy ertette ;).
2017. febr. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
CSC biztonsági kód, amire gondoltál. De én régebben csináltattam a PP accomat és akkor nem kérte a bankkártya adataimat, de most nincs pénz a PayPalomon és akartam interneten keresztül vásárolni és feldobta, hogy adjam meg a bankkártya adataimat.( de én nem szeretném ezt megadni) Szóval ezt lehet csak azért kérte, mert nincs pénz a PayPalon?
2017. febr. 14. 23:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, mivel nem csak az árusok miatt létezik a paypal egyenleg. Vásárlásra is használható, nem csak arra, hogy kapsz rá pénzt és rendes számlára utalod. Különben mi értelme lenne az egésznek? :)
2017. febr. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!