Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Google Adsense fiók kifizetés...

Google Adsense fiók kifizetés hogyan működik?

Figyelt kérdés

Tudtommal 20.000 Ft a korlát szóval annyi bevétel utén fizet a YouTube.

Elérte már a korlátot, de a kifizetés az hogyan működik?



#google-adsense-bevétel
2017. febr. 16. 00:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Gondolom az Adsenese regisztráción már túl vagy.

Szóval. Az Adsense fiókban meg kell adnod azt a bankszámla számot, amire utalni fognak. Ez egy többlépcsős biztonsági lépcsős eljárás, de nem bonyolult.

Miután elfogadták a számot, csak várnod kell az átutalást.

A minimum kifizetési küszöb a valóban 20 e. FT. Ha ezt átlépi a bevétel, általában hónap közepén jóváírják, és még abban a hónapban meg is jelenik a megadott számlán.

2017. febr. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ezen már rég túl vagyok

Akkor várnom kell az utalást ugye?

2017. febr. 16. 16:38
 3/5 anonim ***** válasza:
De szeretem az ilyet, hogy a kérdező lusta leírni a részleteket, és elmondom amit tudok, majd ő annyit tesz hozzá, hogy tulajdonképpen Ő ezt mind tudja, csak érdeklődik. :(
2017. febr. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tudom persze, csak a kifizetést nem értem, hogy tudtommal 15.-én van kifizetés, de még nem kaptam meg aztán emiatt tettem fel e kérdést:)
2017. febr. 16. 21:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Honap kozepen irjak jova es utaljak, de az nem azt jelenti, hogy 15-en reggel hatkor felkelsz es ott a szamlaton a penz. A magyar bankok ulnek rajta eloszor par napot.

Ha mondjuk 25-en teszed fel a kerdesedet azzal, hogy meg mindig nem kaptad meg a penzed, akkor lehet, hogy turelmesebbek a valaszolok :)

2017. febr. 17. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!