Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet letörölni az...

Hogyan lehet letörölni az ncore fiókot?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy ncore-n sokszor nem töltöttem fel és már többször letöltésmegvonásban részesültem, illetve most is abban vagyok. Egy ismerősöm tud küldeni egy meghívot a számomra, viszont nekem csak egy e-mail címem van és nem szeretnék egy másikat csinálni. Az elsődleges kérdés az, hogy lehet-e törölni, bár sejtem hogy nem, a másodlagos hogy ha megváltoztatom az e-mail címet egy hamisra, de természetesen nincs visszaigazolva az e-mail cím, akkor már lehet meghívót küldeni rá?

2017. febr. 10. 14:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha most nem seedelsz akkor mi a garancia arra hogy máskor már fogsz?


Erre teljesen felesleges új profilt regisztrálni, és nem is lehet dupla accountod. Mindkettőt ki fogják tiltani. Nyilván ezért akarod töröltetni majd újra meghívatni magad.

De: csak annyit kellene csinálnod hogy a következő megvonást követően már normálisan seedben fogsz maradni, és akkor nem tiltanak ki és nem is kapsz több megvonást.

2017. febr. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Ha ezen a logikán gondolkodunk, akkor azt is megkérdezhetnénk: Mi a garancia arra, hogy egy teljesen új felhasználó vissza fog tölteni?

Egyébként a fiók törlésével kapcsolatban ezt tapasztalatból mondod, vagy csak gondolod hogy ez fog történni?

2017. febr. 10. 14:41
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A különbség az, hogy te már tag vagy és csak seedben kellene hagynod a torrenteket és teljesíted a szabályt. Ha eddig ezt rendszeresen megszegted és már a kitiltás határán vagy, akkor az új profilban ugyanez ugyanúgy meg fog történni.


Ha azt mondod hogy nem, mert te hajlandó vagy seedelni és nem akarsz kitiltást kapni, akkor már most elkezdheted a jelenlegi profilodban, és nem fognak kitiltani.


Az biztos, hogy ha a meglévő profilod mellé regisztrálsz újat akkor ki fogják tiltani - dupla account szabály. Ha törölted magad és újraregelsz az oké, de akkor megint ott leszel ahonnan kiindultál: lesz egy korlátozott friss fiókod amiben ugyanúgy seedköteles leszel mint ahogy most vagy.

2017. febr. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 fersk ***** válasza:
Meg az ismerősöd sem akar sokáig tag maradni...:)
2017. febr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Ez a fiók már 1,5 éve van meg és most jutottam el odáig, hogy a határon vagyok. Tehát ha lesz egy új fiókom akkor kb 1,5 év múlva megint itt leszek, de ez a bizonyos ismerősöm előfizet egy rangra és 1,5 évvel később ezt megint meg tudom csinálni és így tovább.

A 'törölteted magad' részt ki tudnád fejteni egy kicsit bővebben?

2017. febr. 10. 15:29
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Miért fáj neked feltölteni? Lekorlátozod a sebességét és észre sem fogod venni, hogy megy a háttérben. :P
2017. febr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
41%

Édes Istenem! Miért nem vagytok viptagok az ncore-on? Ha Karácsonykor váltjátok ki dupla annyi időt ad vipre.

1 sms-t elküldtök és akkar 2 évig nem kötelező visszatölteni.

Igaz, hogy 5 ezer Ft-ba kerül, de 2 évig nincs rá gond utána.

2017. febr. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ha mindenki így gondolkodna és nem töltene vissza semmit, akkor majd letölteni sem lehet mit, mivel nem lesz seeder. Ha mindenki kivásárolja magát a kötelezettség alól akkor meg is ölte az oldalt. Ilyen gondolkodással torrentezni sem lehetne, csak a tulajnak fontosabb hogy orrba-szájba nyomassa a prémiumot és minden kedvezményt adjon rá, csak fizessenek a hülyék.
2017. febr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Alex Fly ***** válasza:

hogy hogyan?

Kezdd el sértegetni a Staffot, tölts fel tiltott anyagokat, a fórumban kezdj el meghívóért könyörögni...

Meglátod, igen rövid úton törölve lesz az accountod.

2017. febr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Bármikor törölheted a felhasználói fiókodat.
2017. febr. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!