Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebooknak milyen igazolván...

A Facebooknak milyen igazolványt adjak amelyik megfelel hogy a nevem megtartassam?

Figyelt kérdés

Leszkenneltem a személyim, lakcímkártyám, tajkártyám, anyakönyvi kivonatom, keresztlevelem, jogosítványom, útlevelem, zárójelentésem, és munkahelyi igazolványom elküldtem a facebooknak 800dpi-s felbontásban 7-800mb-nyi képet a személyes azonosítóimról és nem fogadták el. A névnapom napját is bediktáltam és nem állítják vissza az eredeti nevem.


A kérdés milyen okmány amit nem lehet hamisítani amit mindenképp kötelesek elfogadni?


Hogy szerezhetem vissza a facebook profilom?

A lényeg hogy megmentsem az eszmei értékeim.

Még a személyes találkozásba sem egyeztek bele.



2017. febr. 16. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
fényképeset - de ezt ők is leírták
2017. febr. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az összeset elkültdetm a fényképestől a nem fényképesig mindet.
2017. febr. 16. 18:57
 3/3 anonim válasza:
Hat en is igy vahyok ezzel es megsem adjak vissza a fiokom.mert nem akarjak.utana meg ismeroseimet kellet igazolni genykepekkel de ezt sem fogadta el.ez van
2017. febr. 17. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!