Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook-on hogyan tudom...

Facebook-on hogyan tudom beállítani, hogy SENKISE tudjon bejelölni?

Figyelt kérdés

2017. febr. 18. 16:08
 1/5 nemma ***** válasza:
100%
2017. febr. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért törölni nem szeretném.:)
2017. febr. 18. 16:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez egy alapfunkció a közösségi oldalon, nincs rá beállítás. Minimum az ismerősök ismerőseit engednek kell, ha tágabb kört nem akarsz beengedni.
2017. febr. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Torold ki magadat!Meg harom hetig hagynak neked gondolkodasi idot, ha esetleg megis akarsz tag maradni. En sikeresen kitoroltem magam, mert elegem volt minden kozossegi halobol, nem hagyjak beken az embert es nincs nekem ilyenre idom. Annyi minden ertekes tennivalotol elvon a fb-on stb. csugges.
2017. febr. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Körömcsiga válasza:

Alapfunkció, ami nem tiltható. Annyit tudsz rajta segíteni, hogy nem raksz fel profilképet, nem teszed nyilvánossá az adatlapod infóit és nem engeded hogy a kereső felhozzon másoknak.


A törlés arra jó, hogy ne találd meg régi ismerőseidet. Aki nem tudja helyén kezelni a facebook "zaklatást" az tényleg ne regisztráljon.

2017. febr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!