Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Blogspoton hogyan állíthatom...

Blogspoton hogyan állíthatom vissza a profilom korlátozott blogspot profilra? Átállítottam google-ra, de szeretném, ha újra korlátozott lenne és simn blogos prfil lenne.

Figyelt kérdés

#blogspot korlátozott profil
2017. febr. 19. 03:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Beállítások / Felhasználói beállítások / Általános: jelöld be a Blogger profilt a Google+ helyett. Megerősítést kér utána.
2017. febr. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Az nem oldja meg a gondomat, ugyan is ha nekem van akár 6 blogom is, akkor mindegyiken elérhető ez a funkció, ezt én is tudom, de nem ez a gond.

Például: egy blogot rendszeres olvasóként szeretnék követni, akkor a google-ös fiókommal (nevemmel) tehetem ezt, nem a blogossal.

A blogspotomat szét kéne kapcsolni a googletől, ez az amit sehol nem találok.

2017. febr. 24. 16:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Elvileg ez teljes profilra vonatkozó kapcsoló, nem csak bloghoz kötött, de mivel az irányítófelület blog-alapú, máshová nem tudták tenni. A Google hivatalos súgója szerint egy profil van az összes blogodhoz (szóval olyan nincs, hogy korlátozottal követsz, közben G+ alól blogolsz). Ha 30 napnál régebben váltottál, a régi beállításaid törlődtek, és a váltás után újra létre kell hoznod egy korlátozott profilt.
2017. febr. 25. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!