Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem ismeri fel az...

Miért nem ismeri fel az internetet a számítógép?

Figyelt kérdés
Nem tudom mi lehet a probléma, de a számítógép nem ismeri fel az internetet hiába van bedugva. Driver-t próbáltam, de nem talál kompatibilis eszközt. Windows 10 32 bit, a gép dell optiplex 740. Valaki tudja a probléma okát? Vagy esetleg egy drivert amit leszedhetnék?

2017. febr. 24. 09:53
 1/2 CspCsj ***** válasza:

Amíg nincs driver, addig net sem lesz...

Start menün jobbegérgomb > Eszközkezelő > szerepel ismeretlen (hálózati) eszköz a listában?


Hivatalosan csak WinXP és Vista rendszerekhez van driver:

[link]


Ha automatikusan nem lesz jó a telepítő (szerintem nem), akkor kézzel próbáld:

1.

Kicsomagolod egy mappába a telepítőt (pl. WinRAR programmal).

2.

Eszközkezelőben az ismeretlen eszközön jobbegérgomb > Illesztőprogram frissítése > Illesztőprogramok keresése a számítógépen > Tallózásnál megkeresed a kicsomagolt mappát > Továbbra gombra telepíti.

3.

Ha az előzőnél is hibát ír (nem talál a megadott helyen megfelelő illesztőprogramot, vagy egyéb hiba), akkor megpróbálhatsz még egyet:

Eszközkezelőben az eszközön jobbegérgomb > Illesztőprogram frissítése > Illesztőprogramok keresése a számítógépen > Tallózás helyett alul Választás a számítógépen található illesztőprogram listából > Saját lemez > Tallózásnál megkeresed a kicsomagolt mappában az .INF végű fájlt > megjelenik listaszerűen a támogatott kártyatípusok listája > kiválasztod a Broadcom 575 vagy 57xx típust > Tovább gombra telepíti.


Ha így sem megy, akkor talán valakí talál újabb driver-t.


Végső esetben párezerért veszel egy Win10 kompatibilis hálókártyát.

2017. febr. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sok problémát ki tud javítani a windows, csak ismerni kellene pl a hibaelhárítót.
2017. febr. 24. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!