Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehetséges-e egy meglévő...

Ga-Te kérdése:

Lehetséges-e egy meglévő vezetékes internetet kiegészíteni egy másik wi-fi hálózatával?

Figyelt kérdés
Lényeg a lényeg: Elég lassú az itthoni vezetékes internetem. Arra gondoltam, hogy ki lehetne-e egészíteni mondjuk a szomszéd wi-fi-jével? Ezáltal növelni az össz sávszélességet? Ha lehetséges megtudnám beszélni a szomszéddal ezt a dolgot. Most 20/5 Mbit a netem azaz 5 Mbit a feltöltésem ami nekem elég kevés. Viszont a szomszéd rendelkezik még egy ugyan ilyen hálózattal ha azzal kitudnám segíteni a sajátom... Valaki ötlet?

2017. febr. 24. 23:07
 1/4 anonim válasza:
Erre egyáltalán nincs lehetőség, a dolgok egyáltalán nem így működnek. Sajnos be kell érned a meglévő sávszéleddel. Kérdezd meg a szolgáltatódat nem tudnak e nagyobb csomagot biztosítani.
2017. febr. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

telekomos vagy?


Ha igen keress rá a "netgyorsító csomagra", amelyben +50 Mbit/s-el megemelik a sávszélességet havi 700Ft+-ért cserébe

2017. febr. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ki lehet igen, kell egy olyan router amiben van load balance opció vagy pedig egy MikroTik router
2017. febr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
uhh köszi a válaszokat.
2017. júl. 6. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!