Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Problémám adódott a Google...

Problémám adódott a Google Chrome-l eddig tökéletesen működött de most ha meg akarom nyitni akkor van hogy 10 percet kell várjak mire elindul vagy el sem indul. Mit kéne tegyek hogy rendesen működjön?

Figyelt kérdés

2017. febr. 26. 11:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Újratelepítés, bővítmények kiiktatása, stb.
2017. febr. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Főként az előzmények azok, amik igazán lassítják.

Ha nem akarod mindet törölni, akkor használd a History Limiter kiegészítőt. Így csak a beállított napnál régebbieket törli.

[link]


És persze itt: chrome://plugins/ és a bővítményeknél kapcsold ki a nem használatosokat.

2017. febr. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Mozilla Thunderbird tette ugyanezt, kész gutaütés volt, mire végre megnyitotta. Ccleaneres takarítás óta működik.
2017. febr. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
oké ezeket értem, két bővitményem van az AdBlocker és a Puremotion, előzményeket rendszeresen törlöm, ccleanert is használok.
2017. febr. 26. 12:05
 5/8 A kérdező kommentje:
tud valaki megoldást erre a problémára?
2017. febr. 26. 17:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Az Adblockot töröld és telepítsd az Ublockot, benne van a Chrome webáruházában. Nekem ez használt.
2017. febr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
cseréltem windowst, most működik rendesen de ha megint elromlik akkor kipróbálom a te verziódat.
2017. márc. 4. 07:56
 8/8 A kérdező kommentje:
na megint nem megy, felraktam a ublock-t de csak nem indul szóval töröltem és felraktam az opera böngészőt .. :)
2017. márc. 6. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!