Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez az ismerős törölt, tiltott,...

Ez az ismerős törölt, tiltott, vagy felfüggesztette fiókját? (FB)

Figyelt kérdés

Néhány napja beszéltem az illetővel, akkor még elérhető volt. Aztán írni akartam neki újra, akkor azt írta ki az oldal, hogy: "ő jelenleg nem érhető el".

A beszélgetés előzménye megvan, a FB-on rá lehet keresni a nevére, viszont amikor rá akarok kattintani, akkor azt írja ki, hogy sajnos ez a tartalom nem érhető el.


A neten írnak mindenfélét, de hátha itt értelmes válaszra lelek. Törölt, tiltott az illető vagy csak felfüggesztette a fiókját?


2017. febr. 27. 13:05
 1/3 anonim válasza:
Lehet, hogy törölt az ismerősei közül. Akkor szokott ilyen lenni, s akkor a beállításai miatt nem tudsz neki írni. Ha tiltott volna nem is látnád. A felfüggesztéssel nem tudom mi a helyzet.
2017. febr. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer barátnőm hibernálta a fiókját, akkor volt hasonló.
2017. febr. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kiderült, hogy ismerős maradt - mert a kereső kiadja a nevét és képét, viszont nem tudok rákattintani, mert letiltja az oldal. Ráírni szintén nem lehetséges, így már 1000%, hogy úgy tiltott, hogy közben az ismerőse voltam! :D


Aranyos történet :D

2017. febr. 28. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!