Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube videó lopás miatt fel...

Youtube videó lopás miatt fel jelentés rendőrségen?

Figyelt kérdés
Felnéztem nettre kicsit, és egy 10 éves gyerek lelopta egy videós videóját. Aztán az meg oda írta neki hogy fel jelenti rendőrségen. Komolyan foglalkozik ilyenek a rendőrség?

2017. márc. 1. 15:11
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
76%
Nem.
2017. márc. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Csak viccesnek tartom, mikor Herby is fenyegette a gyerekeket hogy feljelenti őket hogy lopják a videóját.
2017. márc. 1. 15:15
 3/31 anonim ***** válasza:

gondolom te vagy ez a 10 éves gyerek, és most parázol...XD


amúgy nem foglalkozik vele senki, szóval teljesen mind1.

ha olyannyira zavarná a dolog(mert mondjuk sértő a dolog számára), indíthatna polgári pert, de szerinted kinek van ennyi ideje egy nyomorult videó miatt?


pláne ha csak annyi dolga lenne, hogy jelenti a videót a youtube-nak, hogy abban az ő szellemi tulajdona szerepel. márpedig ha nála fenn van az eredeti videó, akkor még a bizonyítás sem bonyolult.

2017. márc. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
egy videós megfenyegetett, és azt irta hogy beperel engem. Már a videót töröltem. csak közzé tettem amit herby videóját amit tegnap mondott lájvba. Egy 5 perces részletett.
2017. márc. 1. 15:22
 5/31 A kérdező kommentje:

nekem egy 5 perces részletem volt meg ebből a videobol, ez nem az enyém persze.

https://www.youtube.com/watch?v=T-qdn5fj7c8

Herby unfieldről beszélt hogy fűves meg ilyenek.

2017. márc. 1. 15:23
 6/31 anonim ***** válasza:
45%
Megérdemelnéd hogy nevelőintézetbe kerülj emiatt, de sajnos nem fogsz. Én úgy megpofoználak, hogy azt is bevallanád , amit el sem követtél. hogy jössz te ahhoz hogy más videóját letöltsd ? Mi ?
2017. márc. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
51%
Gyerekes észjárás. Ezért nem is vitatkozom veled. Nincs kivel.
2017. márc. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 Hominida ***** válasza:
100%
Önmagában a szerzői jog védelme nem tartozik a rendőrségre, csak az, ha valami védelmet megkerülve jutottál hozzá.
2017. márc. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Ö beszélt élő adásba. Felvettem belőle 5 percet. De már töröltem. Nem is foglalkozok ilyenek, inkább.
2017. márc. 1. 15:37
 10/31 anonim ***** válasza:
14%
Értsétek már meg, hogy amit önszántából feltesz valaki netre, azután közkincs azaz azt csinálsz vele, amit akarsz. Neki nem kellett volna feltennie magáról, hogyha szégyenli.
2017. márc. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!