Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Régi youtube csatornámat...

Régi youtube csatornámat hogyan tudnám letörölni?

Figyelt kérdés
3 Éves a channel, semmire nem emlékszek mi volt a jelszó/email, de valszeg azt már törölték. Valami ötlet?

2017. márc. 1. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:
esetleg ha írsz a youtube-nak és tőlük kérsz ötleteket? az túl logikus lenne?
2017. márc. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kb 1 órát keresgéltem, és egyáltalán nem találtam olyan yt részt ahol tudnák írni egyenesen a supportnak. Nem úgy, hogy nemtom a jelszót.
2017. márc. 1. 18:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Csak azt nem értem hogyan lehet elfelejteni mind a kettőt?

Egyébként biztos nem törölték, az a végletekig meglesz, a rajta lévő videokat véletlenszerűen ki is dobja vagy mások kereséseinél előbukkanhatnak.

Ha pedig csak 3 éves a YT csatornád, akkor biztos, hogy azt csakis a Google Fiókodon keresztül regizted, tehát ennek a fiókodnak a jelszavával a "régi" csatornádba be tudsz lépni. Ha pedig tudod, hogy a Google Fiokodat milyen email cimeddel regizted (kisérletképpen ird be azon email cimeket, amire még agyacskád emlékezik) és nem tudod a jelszót, akkor innen induljál ki:

[link]

2017. márc. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, az az igazság, hogy kb 1 éve csak 4 email-t használok. Azokat már átnéztem, és fogalmam sincs, hogy milyen email-re regisztráltam :D Kb ugyanúgy egy jelszót használok mindenhol.
2017. márc. 2. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!