Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok írni a Microsoftn...

Hogyan tudok írni a Microsoftnak? (hotmail belépés) Több lent.

Figyelt kérdés
Sajnos elfelejtettem a hotmail címemhez a jelszavamat már kb másfél éve nem tudok belépni. Próbáltam már jelszó változtatást, de annyi kérdést tesz fel ( Skype-on kik vannak fennt nekem névvel, utolsó üzenetet kinek küldtem el...hát honnan a **** tudjam, hogy másfél éve kinek küldtem e-mailt :) Azért szeretném vissza szerezni ezt a fiókot mert 7 éve ezzel az e-mail címmel vagyok regisztrálva a Facebookon és nem szeretném, hogy esetleg több évig nem lépek be letörlik az e-mail címem és ezzel együtt majd a Facebookomba se tudok majd belépni. Annyi bibi van, hogy Magyarországon csináltam ezt a hotmail címet de most kinnt élek Angliában azóta csinálja ezt.. gondolom azért mert más országból akartam bejelentkezni.(azt hiszem, hogy elsőnek amikor itt külföldön akartam bejelentkezni akkor még tudtam a jelszavam viszont akkor is kérte ezeket a dolgokat. Régi magyar telefonszámra tudták volna küldeni a visszaigazoló kódot de az a számom már nincs meg.Valahogy tudnék írni a Microsoftnak, hogy ez az én e-mail címem elküldöm nekik a személyi igazolványomat is Faxon :D.. csak kapjam már vissza :( Megoldható szerintetek? Aki tud esetleg egy olyan e-mail címet ahova tudnék írni és meg is kapják azt megköszönném. További szép napot.

2017. márc. 3. 01:49
 1/2 A kérdező kommentje:
??
2017. márc. 7. 14:50
 2/2 A kérdező kommentje:
???
2017. márc. 8. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!