Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen plugin kell?

Lewike kérdése:

Milyen plugin kell?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen link : [link]

Egy űrlap lenne, amit nagyon fontos lenne kitöltenem! Viszont eddig sem Chrome, sem Mozzila, sem Opera böngészővel nem sikerült megjeleníteni. A mozzila azt írja hogy " plugin is needed to display this content" !

Feltelepítettem a Flash Playert, Java-t, JRE-t.

Milyen plugin kell? Mi a megoldás?



2017. márc. 6. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem erre a linkre egy tök üres, fehér oldal jön be. Se tartalom, se semmi figyelmeztetés plugint illetően.


Tekintve, hogy .ro domain van a linkben, talán kamu lehet, hiszen Romániában még áram sincs, nemhogy internet.

2017. márc. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem kamu a link. Gondolom Chrome-ban nézted, amiben tényleg csak egy üres oldalt ad be, mivel a Chrome nem támogatja az Oracle féle pluginokat. Azt hiszem valami ilyesmit olvastam.

Másképp meg az ANAF hivatalos oldaláról van a link, ami a NAV romániai megfelelője. Az EORI számmal kapcsolatban van egy űrlap, amihez elég fontos lenne, hogy hozzajussak :/

2017. márc. 6. 16:03
 3/6 DjImipapa ***** válasza:
Akármivel is nyitom(androidon is!), semmi.... mondjuk android böngésző legalább kiírja a pluginhibát.:( Kérdezz rá az ottani kiadójánál a teendőkre.
2017. márc. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 sharkxxx ***** válasza:

Én letöltöttem ezeket a fájlokat:

[link]

[link]

Kicsimagoltam.

Bemásoltam a .jar fájlokat a C:\Program Files\Java\jre7\lib könyvtárba.

Google Chrome ver.35 böngészővel megnyitottam azt a román weboldalt, és működött rajta az applet.

2017. márc. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Megcsináltam, de semmi ..
2017. márc. 6. 19:34
 6/6 sharkxxx ***** válasza:

Próbáld meg beinstalálni ezt: Oracle Developer Suite 10g

[link]

2017. márc. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!