Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért tiltotta le a filmet a...

Miért tiltotta le a filmet a Youtube az egész világon?

Figyelt kérdés
Felvettem egy filmet és felraktam Youtube-ra. Erre letiltotta. Más filmet láttam ami szintén fel van véve és úgy rakták fel, azok meg már fent vannak évek óta és van több százezres megtekintésük. Nem értem, hogy miért tiltotta le... valamit be kellene állítani, amikor töltöm fel?
2017. márc. 11. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Jogvédett tartalmat semmiképpen nem kéne felpakolászni. Persze, hogy letiltja. Az egy másik kérdés, hogy bizonyos filmeket miért tűrnek el akkor mégis, de ez nem jelenti azt, hogy rendben lenne feltölteni.
2017. márc. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor a mű tulajdonosa kéri a tiltást, annak pedig köteles eleget tenni a Youtube.
2017. márc. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem csak hogy letilthatja a youtube, hanem a film készítője be is perelhet, amit ha megtesz elég szép kis pénzbüntetésre is lehet számítani. (Persze ez ritka)

Vannak amiket megtűrnek, vagy azért mert régi film és már nem áll szerzői jogvédelem alatt, vagy mert a forgalmazó engedélyezte, vagy csak simán nem írt a youtubenak, hogy szedjék le.

2017. márc. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!