Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az idézés tanú részére mit...

Az idézés tanú részére mit jelent? Facebookon azzal gyanusitonak hogy én írkáltam egy nővel ami nem is igaz ezzért szerintetek kaphatok valamit? Becsületsértésnek képzelik!

Figyelt kérdés
az idézés tanú részére mit jelent? facebookon azzal gyanusitonak hogy én írkáltam egy nővel ami nem is igaz ezzért szerintetek kaphatok valamit? becsületsértésnek képzelik!

#facebbook.zsolt
2017. márc. 13. 11:21
 1/2 SimkoL ***** válasza:
Kicsit fejtsd ki jobban. Valóban létezik idézés tanú részére a Rendőrség, Bíróság, stb.. hivatalos szervektől, ilyet kaptál írásban ?
2017. márc. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nyilván ha nem igaz, akkor nem paráznál ennyire, és nem gondolnál egyből arra, hogy azért kaphatsz valamit.


ha meg tanúként vagy beidézve, mégis miért lennél gyanúsított?


az egész, amit leírtál tök értelmetlen, szóval jobb lenne tényleg, ha kifejtenéd, miről van szó.

2017. márc. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!