Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Idézést kaptam, tanú részére,...

Idézést kaptam, tanú részére, de fogalmam sincs milyen ügyben, és a levélbe sem írták bele?!

Figyelt kérdés
Tegnap jött egy levél, úgy kezdődik: idézés, tanú részére. Leírják mikor kell bemennem, meg h ha nem megyek be akkor bírságolnak, meg hogy vigyem magammal az üggyel kapcsolatos feljegyzéseimet. csak egy baj van, hogy nem tudom milyen ügyben nyomoznak..nem láttam semmi balesetet,verekedést,lopást, semmit... miért nem írták bele? felhívtam őket, és közölték h telefonon nem adnak ki tájékoztatást.. segítsetek mert kezdek megijedni,hogy én vagyok a gyanusított..

2014. márc. 6. 20:14
 1/7 anonim ***** válasza:
A levelet aláírta egy előadó, ügyintéző, ákárki. Vele beszéltél?
2014. márc. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
azt bele kellett írják milyen ügyben....ha nem is konkréten névvel de hogy milyen bűncselekmény gyanújával indítottak nyomozást annak benne kell lennie
2014. márc. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha tanúnak idéznek, akkor nem te vagy a gyanúsított, gondolkozz!

Szerintem hívd fel őket még egyszer, hogy tisztázni szeretnéd, milyen feljegyzésekre gondolnak. Viselkedj együttműködően, akkor segítnei fognak. Ha még így sem kapsz semmi információt, akkor menj el az időpontra és ott válaszolj arra, amiket kérdeznek.

2014. márc. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2-es válaszoló, nincs benne semmi ilyesmi... :S:S végig olvastuk ezerszer,és semmi dátum, vagy üggyel kapcsolatos dolog:S csak ilyenek h elfogadható állapotban menjek,meg h ha nem megyek el és nincs rá nyomós okom akkor megbírságolnak, vagy h ha ki kell jönniük értem akkor az min. 7000Ft és + 450 ft kilóméterenként:D ennyi van benne
2014. márc. 7. 17:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Először érdemes tisztázni, hogy milyen formában kaptad. Ha elektronikusan, akkor spam. Vagy ha nem, akkor mutasd meg egy ilyesmiben járatosabb ismerősödnek.
2014. márc. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Van rajta hivatalos pecsét? Dátum a bírósági idézéshez? Elég ha felhívod az illetékes járásbíróságot és ott sztem azonosítószám alapján (annak kell lennie) megmondják hogy mi a helyzet. ha nincs pecsét vagy azonosító vagy akármilyen ügyiratszám akkor kamu
2014. márc. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
90%
küld vissza a levelet,és írd meg hogy dugják fel maguknak de jó mélyre
2014. márc. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!