Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon miért nem jelennek...

Facebookon miért nem jelennek meg az online emberek?

Figyelt kérdés

Face-n általában csak nagyon kevés embernek vagyok online, a többinek kikapcsoltam a chatet. Viszont zavaró, hogy azok közül páran nem jelennek meg a bekapcsoltaknál - akkor se, ha online vannak - akiknek bekapcsoltam.

Ez mi miatt van, és hogy lehet kiküszöbölni, mert nagyon zavaró, hogy ha kíváncsi vagyok arra, fent van-e, akkor rá kell keresnem, vagy telóért kell nyúlnom.

Köszönöm!



2017. márc. 15. 01:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Szóval te kikapcsolsz embereket, de elvárod, hogy TÉGED senki se kapcsoljon ki.

Arra nem gondoltál még, hogy esetleg azok, akik kikapcsoltak téged, azok annak ellenére nem akarnak veled beszélni, hogy te bekapcsolod őket...?

Mindig tudtam, hogy a FB a hülyék gyülekezete :D :D :D

2017. márc. 15. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Heh??? Ha látom, hogy online, beszélgetek vele, akkor nem kapcsolt ki. Nem is zavarna, ha kikapcsolna valaki, de akikről szó van nem nyomtak ki. Csak egyszerűen alulra dobja be a face a másik valahány száz ember közé őket, ahelyett, hogy a fenti kitüntetett helyükön lennének. Sokkal egyszerűbb, ha csak azokat az embereket tudom nyomon követni - ki online, ki nem - akikkel szívesen tartom a kapcsolatot.

Istenem. Mindig is tudtam, hogy a GYK a hülyék gyülekezete.

2017. márc. 15. 03:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!