Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Instagramon hogyan lehet sok...

Instagramon hogyan lehet sok követőt szerezni?

Figyelt kérdés
Fotós munkásságom mutatnám ott be (nem tükörben szelfizős tinilány vagyok hanem felnőtt ember), ehhez kellene hogy legyen is aki megnézi. Milyen módszerekkel lehet beszippanatani az embereket? (Reklámok, share4share és hasonlók nem érdekelnek.)

2017. márc. 15. 18:43
 1/2 anonim ***** válasza:
egy komplett iparág épül rá, hogy milyen módszerekkel lehet a különféle közösségi oldalak előnyeit kiaknázva több követőre szert tenni. akik nagyban űzik ezt, azok általában vegyesen szokták használni a natív módszereket és a fizetős, vagy kölcsönösségi alapon működő dolgokat. nézz körül a közösségi midéia marketing, social media marketing, get Instagramm followers kulcsszavú keresések környékén és találsz erről kismillió írást, videót, mindenfélét.
2017. márc. 16. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Fujoshi-sama válasza:
100%

Én mondjuk nem csak az alkotásaimat rakom fel, de nekem a sok hashtag (#) az, ami bevonzotta valahogy az embereket. Témafüggő is, hogy mire harapnak rá mások, nálam elég változó, melyik művem mekkora figyelmet kap. Illetőleg, ha valakik követnek, akkor az ő követőik is megláthatják a képeidet.


De én például szívesen megnézném a fotókat :)

2017. márc. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!