Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen mobilnetet ajánlotok...

Milyen mobilnetet ajánlotok nekem telefonra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Céges butatelefonom van. Abból kiszedtem a SIM-et és beletettem egy Dual SIM-es telefonba, mert telefonálni sokat lehet róla, de netet nem adtak hozzá. A másik aljzatba meg vettem egy T-mobilos sávos feltöltős adatkártyát. (Az első 100 mega 500ft, majd 250-ig még 500, utána 1 gigáig 1000, 2 gigáig még egy ezres...) Ez rohadtul be van lassulva nekem, meg csinált érdekességeket is mostanában a telefonom. (Magától újraindult, kikapcsolt...) Átvizsgáltam mindenféle vírusirtóval, meg optimalizátorral (Nod32, ccleaner, ilyesmi), de nem segített semmit. Most újra is húztam a rendszert, de továbbra is retek lassú a mobilnet, meg újra kell indítani vagy 3-szor a telefont, hogy legyen net. (Wifiről rendesen működik.) Főleg amikor új sávba megy át. Valami ötlet a gyorsításra? Vagy hol lehet a probléma? Vagy váltsak szolgáltatót? Tudtok olyan szolgáltatót, aki havi 2-3 ezerért ad nekem 1-2 giga netet, ami gyors is? (Kb. 700 mega lehet a havi felhasználásom.) Csak net kell, telefonálni úgyse fogok vele, arra ott a céges. Ja és 1 évesnél nem hosszabb hűségidővel. Mert ígértek itt már nekünk céges okostelefont, meg mobilnetet. De az már régen volt, meg hiszem ha látom.

2017. márc. 17. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
A telefonod típusát meg barchoba keretében találjuk majd ki, igaz?
2017. márc. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szántóvető ***** válasza:
hát ott a upc freedom,az korlátlan netet ad.nem kell a mb-okat számolgatni.
2017. márc. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Alex Fly ***** válasza:

Az UPC korlátlan, de csak 1 Mb max sebességgel.

Telekomnál (a Dominot ismerem) 1GB Maraton csomagban 1845 Ft.

2017. márc. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
(A telefon típusa: Acer Liquid Z630 Dual. 1,3GHz, 4 magos, 2giga RAM, 16giga belső memória...)
2017. márc. 18. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!