Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vezeték nélküli ADSL netünk...

Vezeték nélküli ADSL netünk van wifin keresztül, lehet ez a probléma?

Figyelt kérdés
Több teló, gép van a családba ami rákapcsolódik, de az én notebookom, és egy másik új gép ha egyszerre be van kapcsolva, akkor az enyém laggol. Teljesen pontosan ilyen kilengések vannak, hogy a ping normál 40-50 aztán hirtelen fél percenként felugrik 500 ra majd újra 40-50. Ha a többi géppel megy egyetemben akkor nincs gond csak ha az a gép meg enyém be van kapcsolva. Ezért arra gondoltam lehet, hogy ugyan azon a frekvencián kommunikál, vagy ilyesmi, és ezért ütközik (múltkor ki is írta, hogy ip-cím ütközést észlel). Nem vagyok egy nagy Spieler ebben a témában, de valami ilyesmire gyanakszom vagy, ha ti tudtok mást szívesen veszem válaszotok és nyilván valami megoldási ötletnek is örülnék.

2017. márc. 17. 17:10
 1/4 Derwer ***** válasza:

Valamelyiken nincs static ip esetleg?

Amúgy érdemes - akit lehet - 5ghzre mozgatni.

Milyen routered van ?

Nincs telítve az adott csatorna? (Pl inssider megmondja vagy mobilra ingyenes a wifi analyzer.)

2017. márc. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
elvileg nincs static ip, dsl-2750 router
2017. márc. 17. 22:04
 3/4 Derwer ***** válasza:

Azt sejtem , hogy elvileg nincs static ip, de ellenőrizd.

BTW mik a gépek ip beállításai? (Start > cmd > ipconfig

2017. márc. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megnéztem nincs statikus ip
2017. márc. 17. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!