Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudnátok ajánlani Németországb...

Tudnátok ajánlani Németországban internetszolgáltatót?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most költöztem Németországba, Dortmundba és szeretnék beköttetni internetet.

Elsőre nem tudom, hogy melyiket is kellene választanom, amiket néztem nem voltak túl olcsók (legalábbis a magyar árakhoz képest), itt általánosan minden szolgáltató drágább? Vagy léteznek olcsóbbak?


Az internetet használnám filmezéshez (Netflix), szóval olyan sebességűt szeretnék, ami ezt elbírja.

Néhány szolgáltató oldalán több típusút láttam, kábeles, DSL vagy LTE, ezek közül melyiknek mi az előnye?


Az előfizetéshez se telefont, se TV-t nem szeretnék beköttetni, csak magát az internetet.


Ezek alapján mit tudnátok ajánlani?


Köszönöm szépen előre is a segítségeket!



2017. márc. 20. 19:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekünk eddig 1&1 volt, most vodafonera váltottunk, mert az gyorsabb. Az első azt hiszem valahogy havi 20 euró volt, a mostani vodafone 35. Szerintem ez egyáltalán nem drága. Amúgy meg bemész és szivesen segítenek neked.
2017. márc. 22. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!