Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Saját zene a YouTube-ra?...

Saját zene a YouTube-ra? Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Gondoltam tennék fel saját készítésű zenéket és ha már úgyis eredeti anyag, gondoltam bekapcsolnám a pénzkereseti lehetőséget is de eszembe jutott néhány dolog.


Programmal készített zene is (pl.: LMMS) saját anyagnak minősül? Ugye abban vannak adott hangeffektek és nem tudom ez bekavarhat e?


Millióan készítenek és tesznek fel zenét és szerintem elkerülhetetlen hogy akadjanak hasonló darabok. Ilyenkor mi a helyzet? Leszedik, leszedetik, esetleg perlekedni is szoktak?


Adsense bevétel után, hogy megy az adózás folyamata? Nekem kell bejelenteni, hogy van ilyen bevételem? És akkor hogyan, mikor, kinek, mivel?


Nem arra számítok hogy ettől felfedeznek, meg híres leszek, meg több százezer megtekintésem lesz. Csak arra gondoltam ha esetleg egy vagy akár két év alatt is összejönne legalább a kifizetési határ összege, az is egy kis plusz pénz. :)



2017. márc. 22. 14:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ami nincs kiadónál lejelentve azt nem ismeri a Content-ID. Így ha a számod vagy a zenei kompozíciód nem egy másolt anyag akkor nyugodtan felteheted még akkor is ha van sok hasonlók. Az Adsense adózás kicsit bonyolult mivel magánszemély vagy őszintén én sem tudom.
2017. márc. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2017. márc. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!