Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi baja van már megint a...

Mi baja van már megint a Facebooknak?

Figyelt kérdés

1 hónapja regisztráltam, kb 1 hétre rá mobilszámot kértek, amire küldtek egy kódot, ezt aktiválnom kellett. Tegnap délbe ledobott a Facebook, hogy igazoljam a személyazonosságomat. Meg e-mailt is küldtek. Mindkét helyre küldtem fényképet az a személyigazolványomról, a jogosítványomról, meg még egy közüzemi számláról is. A valódi nevemet használom, születési dátumomat is pontosan adtam meg, elmúltam 18 éves. Nem értem mit variálnak állandóan.

Ez még annyira nem is bosszantott, de azóta se állították vissza az oldalam. Mikorra várható, hogy beléphetek már végre? Volt már valaki hasonló helyzetben?


2017. márc. 23. 13:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Pár nap alatt ellenőrzik. Ha valamilyen hulladék magyar e-mail szolgáltatód van, lehet nem kapod meg rá a visszaigazolást (freemail, citromail).
2017. márc. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, gmail-es vagyok, de azért többször ránézek a Facebookra is, hogy enged-e belépni, de sajnos azóta se.
2017. márc. 24. 11:07
 3/3 A kérdező kommentje:
Újra be tudtam lépni 2 nap elteltével.
2017. márc. 27. 11:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!