Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » IPhone SE WIFI probléma....

IPhone SE WIFI probléma. Javaslatotok van, hogy mit kéne megnézzek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdésem az lenne, hogy ha belemegyek a PC -> CMD -> IPCONFIG felületben, és ott az "IPv4-cím"-nek meg kell egyeznie az IPhone WIFI beállításain belül lévő "IP-cím"mel? Mert sajna nekem nem egyezik, az gépen .103 az IPhone-on .101 a vége.


A DIGI-nél vagyunk (dinamikus IP-vel rendelkezik a net).


A kérdésem azért merült fel, mert nem igazán szeretne a WIFI-n keresztül dolgozni. Ezt értsétek úgy, hogy felcsatlakozik a WIFI-re, és ennyi. Tehát nem igazán tölt be weboldalakat, egyéb közösségi applikációkat stb. Mobil netről minden tökéletesen megy, de hát mégse szeretném elcseszni ezzel az egész havi keretemet :D


Előre is köszönöm a segítségeteket! :)


UI:

- Amit az apple kidobált nekem a neten, hogy így-úgy nézzem meg nincs e valami elállítva, azokat már végignéztem, de úgyse akart a WIFI normálisan működni.

- Andoridos telón minden tökéletesen működik!



2017. márc. 30. 08:04
 1/1 A kérdező kommentje:

Közben találtam a kérdésemre választ, mégpedig azt hogy minden adatot másoljak át a Statikus fülbe, kivéve az IP-címet, azt a gép által mutatott IPv4-re állítottam.


Viszont így egy újabb kérdés is felvetődik bennem: Nekem az IPv4 cím szokott változni, hol

.100

.101

.102

.103


ezeket nem lehet valahogy mind beüttetni, hogy ne kelljen majd folyton modosíthatnom itthon a végződéseket? :D

2017. márc. 30. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!