Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » UPC internet szolgáltatást...

UPC internet szolgáltatást hogyan lehetne új címre áthelyeztetni minél olcsóbban?

Figyelt kérdés
A cím módosítása 4.500,- Ft. Ezt nem lehetne valahogyan megspórolni? (pl. lemondani a régi címen, és újat rendelni az új címen?)

2017. márc. 31. 10:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt miért tőlünk és miért nem a UPC-től kérdezed?

Ha hűség nincs, akkor lemondhatod a jelenlegi és beköttetheted az új helyen.

2017. márc. 31. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

De lehet csak nem azonos néven.....

Ha elköltözöl a jelenlegi címedről és lemondod a szolgáltatást(akár hűségidő megléte esetén is), akkor olyan címet jelöljél meg áthelyezési címnek, ahol biztosan nincs UPC szolgáltatás. Ha nem tudnak ott szolgáltatni,akkor a hűségidőre nem kérhetik el a pénzt. Ami fontos, hogy ezt csak akkor játsszad el, ha kijelentkezel az ingatlanból,mert ellenőrizni is szokták, ha csak kamuzol és a díjfizetést akarod megspórolni, akkor fel is jelenthetnek.

Ha az új helyen más névvel kötöd meg a szerződést, akkor új belépőként kedvezményt is kaphatsz.

2017. márc. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Azért kérdem itt is, mert a UPC-t már kérdeztem, ők mondták a 4.500,- Ft-os díjat!


Mozgástér, ha felmondanám, ha jól értem:

- új címen UPC vagy nem UPC

- új címen én vagy feleségem nevén


Ill. az is számíthat, hogy az új címen most is van egy UPC szolgáltatás (de más néven, akitől az ingatlant vásároljuk, de ő is elköltözik..)

2017. márc. 31. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!