Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Igaz, hogy hónap végétől...

Igaz, hogy hónap végétől akinek elfogy a havi mobilnet-kerete, annak lassítás helyett teljesen lekapcsolják a netet? (Telekom)

Figyelt kérdés

[link]


Ebben a cikkben olvastam.

"A szolgáltató szerint ügyféljelzések is megerősítették, hogy az előfizetők egy jelentős hányadánál "irritációt váltott ki az a korábbi gyakorlat, hogy az adatkeret elfogyása után jelentősen lassítottuk a szolgáltatást"."

Belőlem az vált ki irritációt, hogy eddig még ha el is fogyott az internetem, legalább 1-2 oldalt tudtam használni, sőt, még videót is tudtam nézni, csak meg kellett várnom míg betölt. Ehhez képest most ha elhasználom a havi adatmennyiséget akkor napokig internet nélkül maradok? Ki mit tud erről?


2017. márc. 31. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Igaz.
2017. márc. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ÁSZF az irányadó, nem ilyen-olyan infókból összeszedett cikkek, és a 'barátom mondta mert ő hallotta xy-tól'. Ha a szerződésben benne van, hogy lassítják, akkor lassítják. Ha az van benne hogy felfüggesztik, akkor felfüggesztik.


A HVG amúgy van annyira hiteles, hogy ha azt írják hogy ki lesz kapcsolva, akkor ki lesz kapcsolva. Te most arra kérdezel rá, hogy milyen az értőolvasás-képességed, ezek szerint rossz.

2017. márc. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem új ügyfél vagyok, tehát az én szerződésemben még a lassítás szerepel. Erre viszont nem tér ki a cikk, hogy csak az új ügyfelekre, vagy a meglévőekre is vonatkozik.
2017. márc. 31. 15:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenkire de a t com ügyfélszolgálati elmondja neked ha felhivod (ingyenes)
2017. márc. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
cska az üj tarifákra vonatkozik
2017. ápr. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!