Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Most már reklám minden megoszt...

Most már reklám minden megosztásom a Facebook alkotói oldalamon? Fizetni kell utána?

Figyelt kérdés

Fizetett facebook hirdetésem óta minden bejegyzésem másképp jelenik meg mint korábban és a hírfolyamban hirdetésként,reklámként írja ki,pedig már amit felrakok,nem mindig teszem fizetőssé. Amikor direkt fizettem érte,akkor át is vitt egy olyan felületre,beállítottam meddig tartson mennyiért és láttam mikor jár le.

Szóval igaz az, ha valaki elkezdi a Fb-on fizetni a reklámot,utána nem lehet ezt leállítani? Vagy ha lelehet akkor hol? Én szeretném beállítani,hogy mikor melyik bejegyzésem jusson el több emberhez, ne csak a követőkhöz.



2017. ápr. 1. 18:46
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!