Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet pénzért regisztrá...

Erikk78277 kérdése:

Hogyan lehet pénzért regisztrálni az Ncore-ra, mennyibe kerül és hol lehet? Nem tudok ingyen regisztrálni nincs olyan ismerősöm akinek van Ncore-ja ezért kérdem.

Figyelt kérdés

2017. ápr. 2. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenképpen szükséged van egy bent lévő tagra aki meghívót küldhet, mert legfeljebb neki fizeted ki a meghívás árát. A meghívó viszont felelősséggel tartozik érted, ezért sokan nem mernek idegennek küldeni, nehogy ők is kitiltásra kerüljenek (ki tudja mit fog csinálni a meghívottad, hiszen nem ismered).


Nincs csak sms/paypal regisztráció amivel magadtól is csatlakozhatnál, és ez az egyik legelső jele ha lehúzó oldalt találnál az eredeti helyett.

2017. ápr. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
seholse, de egy prémium sms-ért cserébe egy bentlévő tag tud küldeni. Vagy kocka csoportokba láttam már, h ingyen küldtek. :D
2017. ápr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Most már csak egy embert kéne találjak akinek van Ncore-ja és tudok neki küldeni prémium sms-t! És még egyszer köszi a gyors válaszokat!! :)
2017. ápr. 2. 14:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Az előbbi válaszom, hogy prémium előfizetésért meghívnám a kérdezőt nem értem mért kellett törölni.


Miben sérti ez a szabályokat amiben maga a kérdés nem?

Nekem előnyöm nemigazán lesz belőle, amúgyis Legend rangom van, csak kevesebb pont lesz a meghívó ára, de ennek a hasznát nem én fogom élveni, hanem a kérdező.

Prémim nélkül leginkább azért nem hívok meg idegeneket, mert ha már fizet érte valaki - hozzátenném, hogy nem nekem fizet - akkor jobban megbízok benne, hogy komolyan gondolja a dolgot. Másrészt 1000 pontokat lehet nem szivesen oszogatok, de 50 belefér. Amúgy nekem semmi hasznom belőle. A prémiumból is a legkisebb, 1 havi csomag elég, nem kérek éves előfizetést...

2017. ápr. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!