Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy horroros kezdő youtube...

Egy horroros kezdő youtube csatorna mennyire lehet sikeres?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/channel/UCSYoD_t1lWoJJGgbfIZ-CfA


Nemrég létrehoztam ezt a youtube csatornát a barátnőmmel, hogy tudjuk űzni hobbiként azt amit szeretünk, azaz rémtörténetek kitalálása, írása. Igazából szórakozásból csináljuk de még is érdekelne az, hogy szerintetek működőképes lehet-e, illetve ha van bármiféle tanács azt szívesen fogadnám! (Az, hogy "szar" vagy "jó" önmagában nem befolyásol, mert élvezetből csináljuk. De nyilván ha online platformra készítjük számít a vélemény).



2017. ápr. 5. 23:45
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Csak az egyperceseeket néztem végig.

A történetek alapnak nem rosszak de nincsenek igazán kidolgozva (a második végképp nincs)

Az ilyen rövidek sajna elmesélve nem az igaziak.

2017. ápr. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

és sajnos van elég profi konkurencia.

nem reklámozom őket,de rendesen tolják a tartalmat.


amugy itt van 2video: [link]


https://www.youtube.com/watch?v=za-25jvjaic

2017. ápr. 7. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

óó az elsőt elbasztam.

iit a jó link: https://www.youtube.com/watch?v=FUQhNGEu2KA

2017. ápr. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az 1 perces történetek azért nincsenek "annyira kidolgozva", mert egy videóban akartunk sok rövid történetet bemutatni gyorsan, s gondoltam a részleteket majd a hallgató hozzáteszi. A többi videóban jobban ki van fejtve valóban, de azért készítettem egy ilyet is, mert arra gondoltam, hogy a hosszabbat egy kezdő ismeretlen csatornánál nem lesz türelmük végighallgatniuk az embereknek. :D Szóval ez egy ráhangoló videó lett volna. Köszi a véleményt egyébként!
2017. ápr. 7. 00:22
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát igen, ezeket a videókat én is láttam, de azért ez egy kicsit más téma olyan értelemben, hogy én egy nosztalgikus mesélő hangulatot igyekeztem megalkotni, ők meg konkrét kisfilmeket valósítanak meg. Itt inkább vizuális hatások érvényesülnek, nem a történeten van a hangsúly. De igen, azért ez elég komoly. :)
2017. ápr. 7. 00:27
 6/9 anonim válasza:

Az a baj kedves kérdező, hogy van már ilyen a youtubeon pl Firaizmus és a felesége FiraEszter külön és együtt is videóznak, szóval szerintem melletük nem nagyon lenne nézettséged.

De sok sikert a csatornához.

2017. ápr. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Remélhetőleg, hogy ha már van is ilyen hasonló stílusú csatorna, az nem jelenti azt, hogy kis is üti a másikat :) Remélem nincs igazad, de simán lehet. :D Köszi a választ!
2017. ápr. 16. 13:40
 8/9 anonim ***** válasza:
Ugyan én nem szeretem az ilyen csatornákat, vagyis rosszul fejezem ki magam, nem nem szeretem csak szimplán nem érdekel. De meglepve tapasztalom, hogy nagyon sokakat igen köztük kisiskolás gyerekeket is... szóval lehetsz/lehettek sikeresek, - az egyperceseket megnézve (belenézve), jó történet mondó hangod is van, nem volt kellemetlen hallgatni - úgy gondolom csak egy kis reklám kell nektek. Oszd meg mindenféle közösségi oldalon iratkozz fel olyanokra akik érdeklődnek ilyenek iránt (én mindig megnézem ha valaki feliratkozik rám pl yt-n vagy tumblr-on) és lelkes munkával biztos lesz néhány ezres nézettségetek minimum.
2017. ápr. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az utóbbi részletes és korrekt választ! :)
2017. ápr. 17. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!