Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Citromail fiók újraregisztrálása?

Citromail fiók újraregisztrálása?

Figyelt kérdés

inaktiválva lett a fiókom mert nem léptem be és nem engedi újraregisztrálni sem 500 napig. az oldalon ezt írják:

240 nap után törli azt a fiókot, amit nem használt a gazdája. Ezt követően zárolja a rendszerünk a nevet, hogy ne lehessen azonnal lefoglalni, és visszaélni az előző fiók emailcímével. A fiókot ilyenkor csak a régi jelszó ismeretében lehet újra regisztrálni. A cím a 730 napos türelmi idő elteltével szintén felszabadul és bárki által regisztrálható lesz.


lehet én vagyok a hülye de én ezt úgy értelmezem hogy újra lehet regisztrálni a régi jelszó ismeretében, amit tudok is, de ezt hol lehet megtenni? nem találok sehol ilyen lehetőséget és nagyon kéne hogy betudjak lépni ebbe a fiókba.


2017. ápr. 8. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne használj Citromail-t!

Nem használ rendes titkosítást és egyre kevesebb helyen fogadják el a Citromail-es címmel való regisztrációt.

Ajánlom a Gmail-t. A felhasználói felülete is sokkal jobb.

2017. ápr. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Gmailt használok már legalább 7-8 éve, ez egy nagyon régi email címem. A régi facebook profilomat szeretném törölni ahová még ezzel a címmel regisztráltam de sajnos abba a facebookomba meg a jelszavamat nem tudom, ezért kéne hogy újraregisztrálhassam az emailem mert akkor vissza tudnám állítani a jelszót és törölni a profilom. Írtam is a citromailnek de eddig nem válaszoltak sajnos
2017. ápr. 10. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!