Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha Facebookon írok egy üzenete...

Ha Facebookon írok egy üzenetet, és még küldés előtt lapot váltok, miért tűnik el az, amit addig begépeltem?

Figyelt kérdés

Az előbb is hasonlót tapasztaltam, és finoman szólva kicsit ideges vagyok, mert nem tudom visszahozni azt a tömbnyi szöveget, újrakomponálni pedig nem fogom. :'DDD

Nem mindig csinálja ezt egyébként, teljesen kiszámíthatatlan, ami mondjuk még rosszabb, szerintem.

Ti már tapasztaltatok ilyet? Szerintetek mi lehet az oka? Nem lehet valahogy kiküszöbölni?



2017. ápr. 10. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem lesz elküdve az a tömbbyi szöveg. Ennyivel is szegényebb maradt a világ.
2017. máj. 18. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Figyu, én nem értem a hozzád hasonlóakat. Lehet lekezelően bánni egy kérdezővel, nyilván ez is egy opció, de egyszerűen nem bírom felfogni, mi motivál titeket. :D Tényleg ennyire jó érzés ezt a keserű hozzáállást kivetíteni mindenki másra?

Arról meg ne is beszéljünk, hogy egyébként nem kaptam értelmes választ a kérdésemre.

2017. máj. 21. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!