Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltörték volna a Facebookomat?

Feltörték volna a Facebookomat?

Figyelt kérdés

Azt írja ki,hogy ma 12:15-kor valaki belépett Keszthely területén..

De én úgy tudom,hogy a Facebookot nem olyan egyszerű feltörni.És nekem nincs is olyan ismerősöm,aki olyan komoly tudás birtokában állna



2017. ápr. 10. 16:28
 1/5 |Orfeusz| ***** válasza:
Valószínűleg csak valami hiba, de változtasd meg a jelszavadat a biztonság kedvéért.
2017. ápr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valóban, az esetek 99%-ában nem is törik fel azt, csak hozzáférést szereznek és belépnek. Ellopják a jelszavad, kilesik a gépedről, hamisítvány oldalról jelentkeztetnek be, kémprogrammal rögzítik, stb...


Gyanús lehet ha te valaki másnál beléptél, vagy valaki a te gépedhez fért hozzá és telepíthetett bármit, küldtek vagy ajánlottak programot/oldalt hogy használd, telepítsd, és hasonló nem szokványos, a napi rutintól eltérő dolgok.


(a Keszthely azért nem mérvadó, mert a helyzetmeghatározás csak becslés, akár egészen más helyről is beléphettek. De maga az a tény hogy valóban beléptek, nem a legjobb hír. Cserélj jelszót és legyen a regisztrált e-mail hozzáférési jelszava minden mástól eltérő, illetve az sem árt ha telefonhoz is kötve van a belépés, ezek mind növelik a biztonságot és hogy ne vegyék át a teljes irányítást tőled)

2017. ápr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igazából nagyon könnyű "feltörni", ha a felhasználók nem elég óvatosak. Ha például a haverodnál belépsz, és a böngésző elmenti a jelszót akkor pikk-pakk meg tudja nézni. Egyébként valószínűleg csak a hibás IP alapú geolokáció-érzékelés lesz a ludas.
2017. ápr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A facebookot nagyon nagyon nehéz feltörni, a felhasználókat viszont annál könnyebb. Ahogy az előttem lévők írták, inkább erről lehet szó.
2017. ápr. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De én soha senki másnál nem lépek be a Facebookomba.Csak a saját gépemen,saját telefonomon.

Esetleg az lehet,hogy a pláza wifijét használva léptem be és ezért tudta meg valaki?

Tudom,hogy a hely nem mérvadó,de 12:25-kor történt a belépés,amikor én suliban voltam,mobilnetem pedig nincs,szóval nem lehettem

2017. ápr. 10. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!