Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom vissza állítani...

Hogyan tudom vissza állítani a saját telefonomról a wifit?

Figyelt kérdés
A testvérem beállította a wifit hogy minden nap csak 11 óráig tudjak vifizni és én ezt meg akarom váloztatni hogy tovább tudjak wifizni létszi segítsetek.előte is köszönöm
2017. ápr. 13. 22:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez nem olyan egyszerű azért, elsősorban be kéne lépni a routerbe, amin gondolom jelszó van, és felhasználónév, amit jó eséllyel a testvéred tud. Úgy hogy itt igazából leállt a hadjárat.


Ha nagyon kiakarsz vele szúrni, akkor a routeren van egy reset nevű gomb, azt nyomd jó hosszan, amíg ki nem alszik az összes led, és el nem kezd villogni szépen újra. De nem tőlem tudod. ;) És te lázadás címen minden este 11 órakor megnyomod a reset gombot, ha letiltja a gépet 11 óra után, ls így az egész házban nem lesz internet. :))


Vagy megfogsz egy UTP toldót, és egy UTP kábelt, a szolgáltató kábelét és a te kábeled összedugod az UTP toldóval, és a kábel fennmaradó végét bedugod a gépedbe, majd csatlakozol az internetre a vezérlőpulton keresztül, és így csak a te gépeden lesz internet. :DD De ez eléggé feltűnő azért.


Viccet félretéve, amíg jelszó van a routeren, addig sehogy sem fogsz belépni. És ha a tesód ilyet tud, akkor minden bizonnyal megváltoztatta a gyári belépési adatokat is.


Bár ezekből igazából semmi nem sül ki, csak egy jó kis tesó tusa, ami nem nagyon fog előre vinni. Biztos okkal lettél kirakva a netről 11 után, lehet szüleid megkérték tesód, hogy állítsa ezt be.


Beszéld meg szüleiddel, testvéreddel a dolgot, mi nem fogjuk megmondani, hogy hogyan neveljenek téged, ha hoztak egy ilyen döntést. Így az ünnepek során, tavaszi szünet alkalmával valóban el lehetne felejteni ezt a korlátot szerintem, bár mondom, nem mi fogjuk megmondani, hogy mi legyen otthon a szabály.

2017. ápr. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!