Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért lehet az, hogy anyukám...

Miért lehet az, hogy anyukám nem tud belépni a facebook fiókjába a saját gépéről, amit én csináltam neki a saját gépemen? A telefonomról én sem tudok belépni, de a laptopomról már igen. Helytelen jelszót ír ki. Pedig nem helytelen

Figyelt kérdés

A telefonomról én sem tudok belépni, de a laptopomról már igen. Helytelen jelszót ír ki. Pedig nem helytelen. Segítsen valaki, mert nagyon bosszantó!!!

Köszi szépen!!


2016. szept. 27. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:
írd be helyesen a jelszót!
2016. szept. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lajos54 ***** válasza:
Valószínűleg a jelszó beírása körül lehet a gond. Ügyelni kell a kis- és nagybetűkre, valamint, hogy ne legyen véletlenül lenyomva a Caps Lock billentyű. Arra is oda kell figyelni, nehogy üres betűköz legyen előtte vagy utána.
2016. szept. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jó.. én mondtam anyámnak, hogy nézze meg a Caps Lock-ot, meg kisbetű-nagybetű.. stb. Azt mondta mindent megnézett de akkor sem jó. Én 40km-re vagyok tőle, nem tudok oda ugrani és megnézni mit csinál rosszul..

Azért köszi!

2016. szept. 27. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!