Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet paypalon bankkártya...

Lehet paypalon bankkártya nélkül fizetni?

Figyelt kérdés

Regisztrált tag vagyok, már régóta használom a paypalt ebayes termékek vásárlására. A forint számlámhoz tartozó kártyámmal regisztráltam és szoktam fizetni. Azonban most a másik bankszámlámról szeretnék fizetni, amihez viszont még nem érkezett meg az új bankkártyám. Nagyon költséges lenne a számláim közötti utalgatás + paypalos utalás is (2x-es költség), ezért szeretném paypalon regisztrálni a másik bankszámlámat. Láttam, hogy van ilyen opció, de ez hogy működik pontosan?


Illetve, lehet-e a saját paypalomra utalni közvetlenül pénzt, és onnan elküldeni az eladónak a vételárat? (hol találom az utaláshoz szükséges saját paypal "számlám" adatait?)



2017. ápr. 15. 14:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Paypalnak is van azonosítója, nem nehéz megtalálni, asszem a saját menü részben.

Paypalra is lehet feltölteni, megvan az azonosító a saját account vagy menü részben.

2017. ápr. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Lehet, IBAN-t beírod és kapsz pár centet a számládra, pl:

0,02 és 0,17€. Ezeket beírod a Paypalba amit majd vissza le vesz tőled, de így már azonosítottad magad hogy TE vagy a számla tulajdonosa vagy meghatalmazott használója.

2018. jan. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!