Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudok bejutni a párom...

Hogy tudok bejutni a párom facebookjába? Hozzáértö válaszát várom!

Figyelt kérdés
2017. ápr. 15. 15:59
 1/9 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem,mielött bárki okosságot mondana,nemtudom a jelszot. Muszáj lenne,mert félek bajba került.....
2017. ápr. 15. 16:02
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Amit te kérsz, az törvénybe ütközik és büntetendő, csak szólok. Ráadásul nagyon jó alap arra, hogy megromoljon a kapcsolatotok. Ha tényleg aggódsz érte, egy őszinte beszélgetés többet érne.
2017. ápr. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 belapus ***** válasza:
100%

Biztosan nem vagyok topon szellemileg, mert nem értem, hogyan segítene az, ha a párod tudta és engedélye nélkül visszaélsz a személyes adataival.

De mindez csak "off" volt.

2017. ápr. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen.....számitottam erre..........biztos vagyok benne,hogy bajban van de megosztani nem fogja velem,mert nem keverne bele semilyen dologba......félt. Kapott több fenyegetö sms-t is..ugyérzem ha valaki nem lép közbe,nagy baj lessz belöle...ezért.
2017. ápr. 15. 16:18
 5/9 anonim ***** válasza:
ÉS te mégis hogyan tudnál segíteni rajta? Mert biztos vagyok benne, hogy nem te vagy a Chuck Norris.
2017. ápr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Te nem tudsz bejutni, aki meg kepes ra az nem fog segiteni.
2017. ápr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Szirty ***** válasza:
100%
Ezt a problémát máshogy kell megközelíteni!
2017. ápr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A facebook milliókat költ a biztonsági rendszerére. Ha könnyen be lehetne jutni bármilyen fiókba, akkor senki nem használná.


Szerintem ne így közelítsd meg. Ha nem akar bevonni az életébe és ilyenkor nem hozzád fordul, hogy együtt oldjátok meg, akkor vagy titkol valamit előled, vagy pedig nem olyan személy, akivel őszinte hosszútávú kapcsolatot fenn lehetne tartani.

2017. ápr. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Rendőrségen megmutatni az sms-eket és feljelentést tenni zaklatásért
2017. máj. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!