Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vipmailben hozzáértő meg...

Vipmailben hozzáértő meg tudja azt csinálni, hogy utólag ír nekem levelet korábbi dátum - idő feltüntetéssel?

Figyelt kérdés
Most van egy ilyen helyzet, hogy valaki arra hivatkozik, hogy írt nekem emailt - amit eddig én nem láttam a rendszerben, aztán most meg megjelent (akkori dátum - idővel amire az illető hivatkozik).Pedig eddig nem volt nekem ez a levél, az biztos.
2016. júl. 30. 19:09
 1/1 A kérdező kommentje:
Ennek az ominózus levélnek a betűnagysága, formája különbözik az ezt megelőzőktől, és követőktől is - ez is arra utal, hogy utólag lett valamilyen módon beillesztve a rendesen megjött levelek közé. Most persze, mint olvasatlan levél jelent meg (4 nappal az állítólagos elküldés után, a 4 nappal ezelőtti dátummal, idővel). Ezenközben a többi leveleim teljesen valótlan időponttal láthatók. Pl amit júli 26 .-n írtam, az júli 3 - mal van. Mitől lehet ez - valaki belebuherált az egészbe?
2016. júl. 30. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!