Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Jól vettem észre, hogy mostaná...

Jól vettem észre, hogy mostanában le van tiltva a Youtube-on a külső programokkal letöltés?

Figyelt kérdés
Régebben simán le lehetett szedni megfelelő célprogramokkal a zenéket - akár több féle formátum közül kiválasztva a megfelelőt - de most bármilyen programot próbálok, sorra mind kudarcot vall. Vagy nem csinálnak semmit, vagy kiírják, hogy nem lehetséges a letöltés az adott (Youtube) linkről.

2017. ápr. 18. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Az Operához letölthető SaveFrom.net helper nevü kiegészítővel működik a video- és a zeneletöltés is
2017. ápr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A youtube ilyet nem csinál, mert nem is tud csinálni, neki teljesen mindegy hogy egy böngésző vagy egy program tölti le az adatot. A programokkal lesz gond.
2017. ápr. 18. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szirty ***** válasza:
Mit jelent a "külső program"? :)
2017. ápr. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Külső programon a Youtube fennhatóságától független alkalmazásokat értettem.

Próbáltam Play áruházból letöltött alkalmazást és torrentről letöltött alkalmazást is Android készüléken, illetve asztali gépen próbáltam több programot, amik sorra nem működtek.

Azóta ami abszolút működött, az a [link]

Még a böngésző plugin-okat nem próbáltam, de az is jó lehet.

Ha valaki tud működő Android alkalmazást, az lenne az igazán jó...

2017. ápr. 19. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!