Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon van saját üzleti...

Eszter919 kérdése:

Facebookon van saját üzleti oldalam, viszont nem szeretném, hogy 1-2 ember rátaláljon. Hogyan oldható ez meg?

Figyelt kérdés
Egyik régi ismerősöm, aki nem akar nekem jót... rátalált az üzleti tevékenységemre, aminek van saját facebook oldala is. Ez egy masszázs oldal, ahova már írtak jó véleményeket is. Ez a ,,kedves" régi ismerős kamu profilról írt az oldalra is levelet, illetve az egyik véleményezőre is ráírt, hogy írjon már neki vissza, csak úgy beszélgessenek már kicsit. Hogyan tudnám ezt a dolgot kivédeni? ha megváltoztatom a facebookon az üzletem nevét akkor megint rá tud találni? ha az én oldalamról tiltom azt a kamu profilt akkor az üzleti oldalamra rá tud találni ugyanúgy? Valaki segítsen pls.

2017. ápr. 20. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Zárt csoportot csinálsz az oldalból, és így csak az látja aki tagja a csoportnak. A tagok felvételét meg te mint admin döntöd el.
2017. ápr. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak üzenem, hogy itt nem csoportról van szó, hanem oldalról. Oldalnál nincs ilyen lehetőség.
2017. ápr. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez egy kicsit nehez lesz...igazabol rajtad mulik. (...bar tenyleg nem tudom van-e ilyen beallitas)...szoval...ami van a youtube-on is...csak is az admin engedelyevel lesz lathato a hsz az oldalon...fuuu...remelem erted mit akarok irni...:D
2017. ápr. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!