Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Át akarnak vágni az internetsz...

Át akarnak vágni az internetszolgáltatónál?

Figyelt kérdés
Egy régi adsl alapú netünk van. Le szeretnénk mondani a vonalas telefont, mert tényleg senkit nem hívunk már rajta. De az ügyintéző azt mondta hogy anélkül akkor nem tudjuk a netet se igénybe venni. 2017-be ilyen tényleg létezik, hogy valaki neten akar, és közlik hogy hát vagy köttetsz vonalast telefont is vagy nem tudunk szolgáltatni??
2017. ápr. 20. 17:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Hallottam a "csupasz ADSL"-ről, amelyet azért hoztak létre, hogy vonalas telefon lemondása esetén is lehessen igényelni...

ADSL a vezetéken marad, de telefont le lehet mondani, szerintem.

Keress rá: "csupasz ADSL" és nézd meg, mit írnak.

esetleg "ADSL vonalas telefon nélkül" kulcsszavakra is.

2017. ápr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, esetleg talán olyan megoldható, hogy a vezetékesen nem tudsz majd hívni senkit, de téged viszont tudnak! Ez kb úgy néz ki mintha kártyás lenne és lefogyott vna a pénzed róla!
2017. ápr. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Az adsl alap ugye azt jelenti hogy telefon vonal alapú. Mivel a telefont bekötötték hozzátok, amikor azt lemondjátok nem fogják elvágni a kábelt. A dolog egyszerű; megnézed az internet szolgáltató honlapját hogy külön lehet-e adsl internetre előfizetni (gyanítom igen), ez esetben egyszerűen szembesíted vele. Nem tudom milyen szolgáltató ez, de azért azt jó tudni hogy a kombinált csomagok olcsóbbak, és a normálisabb szolgáltatók 200-300 forintot kérnek a telefonvonalért havonta...
2017. ápr. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az adsl a telefonkabelt hasznalja adatkuldesre. Szoval igen, van ilyen 2017-ben is. Bar ha nagyon akarnak, le tudnak mondani a telefont es meghagyni a sima netet, de az nekik bevetelkiesest jelent, ezert szorakoznak.

Gondolom Telecomos net, nekem is az volt, mikor fel akartam mondani a folosleges telefonra es lassu netre hivatkozva, rogton felajanlottak hogy megfelezik a szamlat, utanna meg csak netet ~700 forintert.

2017. ápr. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 levis56 ***** válasza:
Mind egy ha lemondod vagy sem,ugyan annyit kell fizetni a net-ért mintha használnád a telót is. Az az a T-hom-nál a telefon és a net egyben ugyan annyiba kerül mint simán csak a net,egy szolgáltatásnál megszűnik a kedvezmény amit a kettőre beszámítanak.
2017. ápr. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!