Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet pontokat szerezni...

Hogy lehet pontokat szerezni deviantART-on?

Figyelt kérdés
nem tudom hol van ez leírva az oldalon bár nem vagyok rossz angolból de ezt a részt nem találtam...valaki ha tudná írja már pls hogy pontosan hogy is működik ez a pontrendszer:)
2010. máj. 14. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, aktuáis-e még, de most találtam rá a kérdésre, és látom, még nem kaptál rá választ, úgyhogy írok, hátha tudok segíteni :)


- Először is lehet őket venni méregdrágán (legfelső rész, shop, points).


- Másodszor lehet nyitni adománygyűjtést, akkor tudnak neked mások adni, cserébe meg rajzolhatsz nekik, vagy valami (saját oldal jobb felső sarok, edit page, widgetek között donate, ott beállíthatod, mennyit akarsz összegyűjteni).


- Harmadszor vannak, akik lámákért adnak pontot (jobb felső sarokban kattints a kis lámára, majd a következő oldalon jobb alsó sarokban recent offers). Nekem így jött össze 30 pont, igaz, ennyivel még semmit nem lehet kezdeni :D


Úgy tudom, pénzre nem lehet őket beváltani, de ha jó sokat összegyűjtesz, előfizethetsz belőlük premium tagságra vagy vehetsz képeket, pólókat, táskát stb. Vagy adhatsz másoknak ajándékba :)

2010. júl. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
fú nagyon szépen köszönöm sokat segítettél :) azthiszem én is a lámákkal fogok próbálkozni :)
2010. júl. 18. 22:07
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, még egy trükk: ha nyitsz adománygyűjtést, akkor keress olyan embereket, akik másoknak adtak pontokat és dobd meg őket lámával, kommenttel vagy valamivel, mert nyilván nekik sok pontjuk van és hátha neked is fognak adni XD
2010. júl. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem...:D és köszi még1x :)
2010. júl. 19. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!