Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tudok fájlt küldeni...

Miért nem tudok fájlt küldeni se citromailről se freemailről? Öcsém elküldte saját magának ugyanazt a fájlt freemailben, és meg is érkezett, amit én két freemailes és egy citromailes címről sem tudtam elküldeni.

Figyelt kérdés

2017. ápr. 30. 09:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Visszadobálja, ha elküldöm; 3 percen belül megjön egy üzenet, hogy undelivered. Citromailről sem tudok freemailre küldeni. A tanár címe is freemailes egyébként. Öcsém címe is freemailes egyébként, és neki megy; hogyha saját magának küld egy fájlt.
2017. ápr. 30. 09:47
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Azt a tanárt, aki 2017-ben még freemailt használ, páros lábbal rúgnám ki. A múltkor egy hétig kínlódtam egy ügyféllel, nem kapta meg az e-mailemet, kártérítéssel fenyegetőzött, el kellett vinnem hozzá a laptopomat, hogy lássa: naponta háromszor küldtem el neki a levelet, csak a tetves freemailje nem tudta fogadni. Ott helyben csináltam neki egy Gmail fiókot, csodák csodája, abban a pillanatban átment a levél.


Könyörgöm, váltsatok Gmailre, és felejtsétek el ezeket a freemail, citromail, stb. rémálmokat! Sokkal könnyebb lesz az életetek.

2017. ápr. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Magamnak egy ideje freemailen sem tudok csatolt fájlt küldeni; de ma csináltam egy citromailes e-mailcímet, és azzal sem tudtam csatolt fájlt küldeni; lehet hogy annyi csatolt fájlt küldtem már saját magam címére, hogy azt a freemail letiltotta, de a citromail címem meg vadi új volt; de lehet, hogy van valami blokkolás a gépemen, hogy saját magamnak, ugyanazon a gépen létrehozott e-mailcímből kifolyólag ne tudjak csatolt fájlt küldeni, mert a sima mail csatolt fájl nélkül simán megy. Vadi új citromailről meg a régebbi freemailesemre sem megy át. Egyébként a tanárnak elírtam az e-mailcímét. Olyan neve van, amit általában th-val szoktam látni leírva, de neki nem th-s; de mire rájöttem , már csináltam egy gmailes fiókot, és a másik itthoni gépről küldtem el, akkorra már tudtam a helyes címet. Viszont az még mindig rejtély, hogy miért dobja vissza a citromailt is, amikor a régi címemre akarok küldeni. Na de mindegy. Amúgy köszi a hozzászólást. : )
2017. ápr. 30. 13:14
 4/4 anonim ***** válasza:
73%

fostalicska mind2, idelye lenne már megszünjenek! csak míg vannak mazochisták lesznek szadisták is..

élvezkedjetek csak továbbra is citróméllel.

amúgy van rá lehetőség gmélen h felvedd a vaczak citrót meg freet ha már annyira ragaszkodsz ahoz a mailcímhez.. és küldesz leveleket gmailon azok nevében

2017. máj. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!