Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van itt olyan aki törölte...

Van itt olyan aki törölte magát a közösségi oldalakról? Ha igen, miért és milyen most?

Figyelt kérdés

2017. máj. 3. 09:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Én a gyikról töröltem magam mert meguntam a hülye kérdésekre válaszolni és a privát zaklatásoktól is hányingerem lett. Most telt be a pohár.
2017. máj. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyszer volt, hogy letöröltem magam Facebookról egy kis időre, majd csináltam egy új profilt. Az oka az volt a törlésnek, hogy új életet kezdtem, sok ismerősöm volt, akikkel nem tartottam a kapcsolatot már, vagy nem akartam tartani, és jobbnak láttam ezt a megoldást. Most van 45 ismerősöm, kb. a negyede - fele munkatárs, másik negyede egyéb (fodrász, haverok meg ilyenek), a maradék negyede meg családtag, rokon.


A munkatársakkal a munkahelyen kívül nem beszélgetünk (magyarul Facebookon csak ismerősök vagyunk), családtagokkal tudok bármikor beszélni telefonon, stb.


Néha keresztülszalad rajtam, hogy letörlöm magam megint, mert igazából semmire nem használom a kapcsolattartáson kívül. Pl. az tök jó dolog, hogy Messengeren tudok írni az egész családnak egy nagy beszélgetésként, és nem kell mindenkit külön felhívni telefonon.


Gépen van hogy napokig be sem lépek, mert nem érdekelnek mások megosztásai, lájkolásai. Telefon úgyis jelzi, ha jött üzenet vagy bármi. Az bőven elég.


De az asszony szeret rajta lógni, mindenféle babás, gyerekruha adok-veszek csoportnak a tagja. Az ilyen adok-veszek csoportok is tök jók, meg a specifikus csoportok, pl. War Thunder Hungary meg mittudomén, annyi minden van már Facebookon, oda költözik az egész internet.

2017. máj. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Miert lenne ez hulye kerdes? Inkabb csak unatkozol nem h itt feleslegesen valaszolgatsz.
2017. máj. 3. 09:46
 4/8 anonim ***** válasza:

szerintem a kérdező ilyen facebook meg annak a kis élettelen másolataira vagy kiegészítőire gondolt , ami a mai emberek nagy részének az élet alap elvét alkotja, ezzel megrontva a lelki világát ,be szennyezve az erkölcsöket le vetkőzve a gátlásokat és sorolhatnám milyen emberekké deformálták ezek a közösségi oldalak.

Az biztos hogy az ilyen oldalak elhagyása , megváltást hoz az ember életébe !

2017. máj. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Epp ez az. Nekem is mindenki ott van fent. Vibere is csak a paromnak van. Harom barattal beszelek. A tobbi ismerossel nem. Szinte minden ismeros koveteset leallitottam mar, csak oldalak vannak fent. De mar unom az egeszet, foleg hogy tudom ha felfuggesztem magam akkor megint megkerdezik hogy "miert"? Szoval 3 ember miatt van csak.
2017. máj. 3. 09:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Van! És hidd el sokal jobb legalább van ujra életem!
2017. máj. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

# 6/6

Ámen ! és had haljak egy háleee luját !!!!

háleeeeee lujáááááá !!!

2017. máj. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2017. máj. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!