Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik a legjobb, leghiteleseb...

Melyik a legjobb, leghitelesebb híroldal?

Figyelt kérdés
Illetve ti melyeket szoktátok látogatni?
2017. máj. 3. 14:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Indexet és Origót szoktam nagy ritkán elővenni, amikor unalom van.


Amúgy kerülök minden hírportált, híradót, mert nem vagyok kíváncsi semmilyen politikára, gyilkolászásra, rablásra, bébi elefántra. Pláne az összeesküvés elméletes oldalakat kerülöm, na azok a legjobbak.


Totalcart szoktam néha olvasgatni még, de mivel Indexes, így ott is olyan szókimondó szubjektív cikkek vannak néha, hogy rossz olvasni. Amúgy kicsit továbbmenve még, Gamestart meg Playdomeot szoktam olvasgatni, bár Playdomeot annyiban jobban szeretem, hogy ott kevesebb a bulvár gamer hír, meg az egyéb töltelék hírek, mint pl. Darth Vader Schwarzenegger hangjával Youtube videó és társaik.

2017. máj. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem tudok olyan híroldalról, amelyik pártatlan. Talán azzal jársz a legjobban, ha több forrásból olvasol híreket, és te magad szűröd le a tanulságot. Origo, 444, Index, kuruc.info, 888 stb.
2017. máj. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A legismertebbek közül talán az Index és a 444.

Az Origo ugye leszerepelt, úgyhogy az ugrott.. én már ki is töröltem a bookmark-ból :)

2017. máj. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy van hiteles és független híroldal.

A nagyobbak közül az Origo ugye kormánybérenc, az Index Simicskáé, szóval kb mindegyik szubjektív. Pár év még és egyáltalán nem lesz sajtószabadság. Már most is siralmas a helyzet.

2017. máj. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az a hiteles híroldal, amelyik hivatalos forrásmegjelöléssel és hivatkozásokkal támasztja alá a cikkeit.
2017. máj. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
#5 igaz, viszont attól még ki lehet hagyni részeket, meg lehet úgy fogalmazni egy cikket, hogy egy bizonyos politikai ideológiát tükrözzön. Ha elolvasod ugyanazt a hírt mondjuk az indexen, meg a kurucon, teljesen más szeletét látod a történteknek.
2017. máj. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az meg már az általános műveltség kérdése, hogy milyen oldalakat olvasol és mit tudsz leszűrni egy adott hírből.
2017. máj. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

5: Hivatalos forrásmegjelölés? Dehát ők a forrás. Ha egy Index tudósító kimegy egy tüntetésre és utána cikket ír belőle, AZ lesz a forrás. Tehát max saját magát jelölheti meg forrásként..

És mi a "hivatalos"? Amit a kormány jóváhagyott? Amit ők nem ismernek el, az "nem hivatalos"? Akkor manapság sok "nem hivatalos" dolog történik az országban..

2017. máj. 3. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Amihez a kúrmánynak bármi köze van, azt én már nem tartom hitelesnek.
2017. máj. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

"Melyik a legjobb, leghitelesebb híroldal?"


Amelyiken az alábbiak nincsenek:

- Politika.

- Szubjektív vélemény.

- Fricskázás, "másik oldal" lehúzása.

- Bulvár, celeb dolgok.


Az ilyen oldalakból nincs túl sok, nem is annyira népszerűek, és nem is látogatják annyian.


Azért nem nézek, nem olvasok híreket, mert alapvetően semmit nem adnak hozzá tartalmilag az életemhez, inkább azt érzem, hogy feleslegesen eltöltött idő volt a dolog.


Amiket olvasok, azok inkább tesztek, vagy olyan jellegű hírek, amiknek semmi köze a hétköznapi értelembe vett hírekhez. Ezek általában autós, vagy informatikai / videojátékos dolgok.

2017. máj. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!