Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki el tudná magyarázni,...

Valaki el tudná magyarázni, hogy digi net és asztali számítógép esetén, hogyan kell a routert belőni, hogy legyen wifi?

Figyelt kérdés

Teljesen homály vagyok a témában, egy ilyen routerem van:

[link]



2017. máj. 5. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Be kell lépni a rouer beállítási felületére (az alján ott vannak az adatok hozzá), ott megadni a csatlakozáshoz szükséges adatokat (felhasználónév és jelszó, benne van a szerződésben) és működni fog. Ha nagyon nem értesz hozzá keress valakit, aki igen, vagy hívd a digi ügyfélszolgálatát, kimennek és beállítják neked.
2017. máj. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szenes43 válasza:
Nekem is diginetem van meg egy ZTE ruterem de aki most tavaszon bekötötte mivel szolgáltatót váltottam oda írta a munkalap aljára a kódot amivel csatlakozhatok majd valamivel a wi-fi hez. A kód téged véd hogy kívülről mások ne tudjanak rácsatlakozni mert 2 antennás a ZTE ruter és így elérhető lenne.
2017. máj. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már az elején elakad a dolog. Lan kábellel ugye összekötöm a routert (sárga kimenet) és a gépet. A falból jövő digi net kábelt pedig a router kék bemenetébe. Aztán itt vége is van mert nincs net... Nem tudom behozni az oldat, ami az alján van, mert nincs netem... A CD-s instalálásnál is a végén írja, hogy nincs net kapcsolat ( 651-es hibakód )próbáljam újra! Ha meg a net kábelt dugom a gépbe, akkor meg ugye a router nincs hozzá csatlakoztatva és csak egy ilyen csatlakozó van a gépemen. Ötlet?
2017. máj. 5. 21:45
 4/4 szenes43 válasza:
Gondolom a digi net optikai kábelen jön mint nekem és az optikai kábelhez való csatlakozó van és úgy dugod bele a ruterbe. T-com os voltam és ott koaxon jött amit szépen visszahúztam és megszüntettem. Próba képpen egy okostelefonba benyomkodtam a kapott kódot és az is rögtön rácsatlakozott a netre.
2017. máj. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!